Wydawca treści Wydawca treści

Położenie nadleśnictwa

Nadleśnictwo Brzozów położone jest w województwie podkarpackim, na terenie dwóch powiatów, tj. brzozowskiego i sanockiego oraz 9 gmin: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna, Nozdrzec, Sanok, Tyrawa Wołoska oraz Zarszyn.

   

   W strukturze organizacyjnej Lasów Państwowych nadleśnictwo należy do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Składa się z dwóch obrębów leśnych, tj. Brzozów i Sanok, w tym 16 leśnictw.

    Zgodnie z przyjętą regionalizacją przyrodniczo - leśną, Nadleśnictwo Brzozów położone jest w VIII. krainie Karpackiej, dzielnicach: 2. Pogórza Środkowobeskidzkiego, Bieszczadów (Obręb Sanok), mezoregionach: 2b. Pogórza Ciężkowicko - Dynowskiego, 2c. Dołów Jasielsko - Sanockich (obręb Brzozów) oraz 2d. Pogórza Przemyskiego.


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

# sadziMy Las z Prezydentem

# sadziMy Las z Prezydentem

W najbliższy piątek, 24 kwietnia br., w godzinach od 1000 do 1400 przed biurem Nadleśnictwa Brzozów rozdajemy sadzonki modrzewia lub jodły w ramach

akcji # sadziMy Las z Prezydentem. Drzewka, po wcześniejszym umówieniu pod numerem telefonu 602 413 178, będziemy przekazywać w ilości 100 szt

(do wyczerpania zapasów), maksymalnie 5 szt. dla każdej osoby biorącej udział

w akcji. Zgłoszenie telefonicznie prosimy składać najlepiej w dniu dzisiejszym.