Asset Publisher Asset Publisher

Certyfikaty

Nadleśnictwo Brzozów posiada certyfikat PEFC

 

„Nadleśnictwo Brzozów informuje, że w dniu 14.01.2022 r. został przyznany certyfikat PEFC o numerze PCBC/PEFC-5/1/2022 obejmujący wszystkie 26 nadleśnictw zgrupowanych w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.
                                                                                                          

Certyfikat został wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.Jednostka ta potwierdza spełnianie wymagań Normy Krajowej PEFC – PEFC PL 1003:2012. v.2 „Zrównoważona gospodarka leśna – wymagania” w zakresie trwałego i zrównoważonego zagospodarowania lasów na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.
Posiadany od 14.0.2022r. Certyfikat pozostaje ważny do 13.05.2024.
 

 


Asset Publisher Asset Publisher

Back

Konkurs kartka z lasem rozstrzygnięty!

Konkurs kartka z lasem rozstrzygnięty!

Konkurs kartka z lasem rozstrzygnięty!

Twardy orzech do zgryzienia miała komisja konkursowa oceniająca prace nadesłane na konkurs plastyczny Kartka z Lasem! Wpłynęło do nas 200 prac – pięknych kartek świątecznych z motywami leśnymi. Wyłoniliśmy 47 laureatów i  jedyne, co do czego byliśmy zgodni to fakt, że dzieci mają cudowną wyobraźnię i świetne pomysły.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie, a także ich nauczycielom, rodzicom i opiekunom, którzy prace skatalogowali i do nas nadesłali.

Pełne wyniki konkursu znajdują się w załączonym protokole komisji konkursowej.


Podziękowania, nagrody i dyplomy będziemy przekazywać szkołom w uzgodnionej wcześniej formie po nowym roku.